Василина Породко

«Елеутерокок(сибірський женшень)-чудодійна рослина, бо здатна адаптуватися до температур далекого Сибіру. Витяжки із нього мають імуномодулюючі, загалнозміцнюючі, тонізуючі, стимулюючі властивості. Містять глікозиди,смоли,ефірі масла, цінні жири,вітаміни, та інші біологічно активні речовини, що допомагають утворенню необхідних нашій шкірі нуклеїнових кислот і з’єднань білкових груп.
Саме тому Sothys використовує елеутерокок -один із найпотужніших природніх адаптогенів, у серії інтенсивного догляду «Енергія» для збагачення енергетичних запасів шкіри, програмуючи її на відновлення.
Sothys Енергія- це продукт, який надає шкірі свіжості, юності і оксамитового блиску. Повне відновлення під час сну і в денний період. Шкіра набуває шовкового дотику, стає яскравою і наповненою життевих сил. Це ідеальний комплекс для жінок які готуються до інтенсивного лікування щоб мінімізувати зморшки і зменшити ознаки старіння.
Все продумано якнайкраще, дві текстури: легка, для нормального і змішаного типу шкіри; комфортна, для нормального і сухого типу. Активна сирватка, яка пробуджує, з першим дотиком. Мій вибір- SOTHYS!»